UPW1A390MDD1TE
CAP ALUM 39UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1A390MDD1TE
UPW1A390MDD1TE Hakkında
Nichicon UPW1A390MDD1TE, 39 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj türü, through-hole pakete sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ve 36 mA (120 Hz) ripple current özelliği ile düşük frekans uygulamalarında yer alabilir. 950 mOhms impedans değeri, güç kaynakları, ses devreleri ve analog filtreleme uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Impedance 950 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V