UPW1A331MPH
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1A331MPH
UPW1A331MPH Hakkında
Nichicon UPW1A331MPH, 330 µF kapasitanslı, 10V rated gerilime sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 105°C'de 3000 saat yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses ve sinyal işleme devrelerinde kullanılmaktadır. ±20% kapasitans toleransı ve 360.75 mA ripple current (120 Hz) kapasitesi bulunmaktadır. 117 mOhms impedans değeri ile düşük ESR karakteristiği sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 117 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 360.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V