UPW1A331MPD1TD
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1A331MPD
UPW1A331MPD1TD Hakkında
Nichicon UPW1A331MPD1TD, 330 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi sayesinde standart PCB işlemlerine uyumludur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 117 mOhms impedans ve 120 Hz'de 360.75 mA ripple current kapasitesi ile analog ve dijital devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve desiyplaj uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 117 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 360.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V