UPW1A221MED6TD
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1A221MED
UPW1A221MED6TD Hakkında
Nichicon UPW1A221MED6TD, 220 µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajla genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömürlülük sunar. ±20% tolerans ve 230 mOhms impedanstan oluşan bu kondansatör, 100 kHz'de 430 mA ve 120 Hz'de 279.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipinde tasarlanan bu komponen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 430 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 279.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V