UPW1A181MEH
CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1A181MEH
UPW1A181MEH Hakkında
Nichicon UPW1A181MEH, 180 µF kapasitansı ve 10V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketlemesi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 250 mOhms impedans değerleri ile düşük frekans (120 Hz'de 188.5 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 290 mA) ripple current kapasitesi sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Power supply filtreleme, dekuplaj ve enerji depolama gibi genel endüstriyel ve tüketici uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 290 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 188.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V