UPW1A151MED
CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1A151MED
UPW1A151MED Hakkında
Nichicon UPW1A151MED, 150µF kapasitansı ve 10V nominal gerilim ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 250mΩ empedans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri, timers ve analog amplifikatör uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 105°C'de 2000 saat ömür elde edilebilir. 100 kHz'de 290 mA ve 120 Hz'de 188,5 mA ripple akımı tolere edebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 290 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 188.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V