UPW1A102MPH6
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW1A102MPH6
UPW1A102MPH6 Hakkında
Nichicon UPW1A102MPH6, 1000µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 65 mOhms düşük impedans değerine ve 105°C'de 3000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. 100 kHz'de 995 mA ripple akım kapasitesiyle yüksek frekans uygulamalarına uygun olan UPW1A102MPH6, -55°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. Üretim durdurulmuş (Obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 65 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 995 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 746.25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V