UPW0J821MPH
CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J821MPH
UPW0J821MPH Hakkında
Nichicon UPW0J821MPH, 820µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 6.3V rated voltaj, ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) ile genel amaçlı elektrik devrelerinde yer alır. Düşük empedans (85 mOhms) özelliği ile yüksek frekans uygulamalarında (100 kHz'de 730 mA ripple akım) ve düşük frekans devrelerinde (120 Hz'de 547.5 mA ripple akım) kullanılabilir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenli performans sağlar. Bu bileşen artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 85 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 730 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 547.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V