UPW0J682MHH6
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J682MHH6
UPW0J682MHH6 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPW0J682MHH6, 6800 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış olup ±20% tolerans ile üretilmektedir. Through-hole montajı destekleyen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 28 mOhms impedans değeri ile düşük empedans karakteristiği sunar. 100 kHz'de 2.49 A ve 120 Hz'de 2.117 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 8000 saatlik ömre sahiptir. Gücü gerekli devrelerden parazit akımlarının temizlenmesinde, voltaj regülatörleri, güç kaynakları ve analog devreler gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.49 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.117 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V