UPW0J682MHD1TN
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J682MHD1TN
UPW0J682MHD1TN Hakkında
Nichicon UPW0J682MHD1TN, 6800 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, ses devrelerinde, LED sürücülerinde ve kontrol elektroniğinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sunar. 105°C'de 8000 saat ömrü, -55°C ile +105°C arası çalışma sıcaklık aralığı ve 22 mOhms impedans değeri ile voltaj düzenlemeleri ve transient bastırma uygulamalarında etkin çalışır. 100 kHz'de 2.56 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.56 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.176 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V