UPW0J562MHH
CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J562MHH
UPW0J562MHH Hakkında
Nichicon UPW0J562MHH, 5600 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile tasarlanmış, ±20% tolerans ve 22 mOhms empedansı ile karakterize edilmiştir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisi verir. 100 kHz'de 2.51A ve 120 Hz'de 2.134A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, analog devreler ve filtre uygulamalarında kullanılır. Ürün şu anda üretim dışındadır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.51 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.134 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V