UPW0J561MPH
CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J561MPH
UPW0J561MPH Hakkında
Nichicon UPW0J561MPH, 560 µF kapasitesi ve 6.3V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip bu komponentin impedansı 117 mOhms olup, 120 Hz'de 416.25 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür ile karakterize edilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, anahtarlamalı güç kaynakları ve filtering uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 117 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 416.25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V