UPW0J471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J471MPD
UPW0J471MPD Hakkında
Nichicon UPW0J471MPD, 470 µF kapasitansla tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj türüne sahip olan kondansatör, 117 mOhms impedans değeri ve 120 Hz'de 416.25 mA ripple akımı özellikleriyle, güç kaynakları, filtre devreleri, zaman sabitleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 117 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 416.25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V