UPW0J470MDD6TP
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J470MDD6TP
UPW0J470MDD6TP Hakkında
Nichicon UPW0J470MDD6TP, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yöntemiyle bağlanır. 105°C'de 2000 saatlik ömrü ile güvenilir performans sağlar. ±20% tolerans ve 950 mOhm impedans değerleriyle düşük frekansta 36 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arası geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 950 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V