UPW0J330MDD6TP
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J330MDD6TP
UPW0J330MDD6TP Hakkında
Nichicon UPW0J330MDD6TP, 33 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme ve filtre devrelerinde kullanılır. 950 mOhms impedans ve 36 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olup, through-hole teknolojisine uygun radial can paketinde sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 950 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V