UPW0J272MPD
CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J272MPD
UPW0J272MPD Hakkında
Nichicon UPW0J272MPD, 2700 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışmak üzere tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radial, can tipi kasa içinde sunulan bu bileşen, through-hole montaj yöntemiyle kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilmekte ve 105°C'de 5000 saat ömür sürmektedir. 100 kHz frekansında 1.815 A ripple current kapasitesine sahiptir. 35 mOhms impedans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.815 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V