UPW0J270MDH
CAP ALUM 27UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J270MDH
UPW0J270MDH Hakkında
Nichicon UPW0J270MDH, 27 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. 2 Ohm empedansı, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 2000 saatlik ömür (105°C'de) ile düşük frekansta 19.5 mA, yüksek frekansta (100 kHz) 65 mA ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Through Hole montaj türüne sahip olan ürün, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radial can paketlemesi içinde gelen bu kondansatör, güç kaynakları, ses devreler ve filtre uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 2 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 65 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V