UPW0J270MDD1TP
CAP ALUM 27UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J270MDD1TP
UPW0J270MDD1TP Hakkında
Nichicon UPW0J270MDD1TP, 27 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial through-hole montaj tipine sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 65 mA, 120 Hz'de 19.5 mA ripple current kapasitesine ve 2 Ohm impedansa sahiptir. Audio amplifierleri, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Part Status: Obsolete.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 2 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 65 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V