UPW0J270MDD1TE
CAP ALUM 27UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J270MDD1TE
UPW0J270MDD1TE Hakkında
Nichicon UPW0J270MDD1TE, 27 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V nominal çalışma gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk takılı şekilde uygulanır. 2000 saat ömür ile 105°C'de, 2 Ohm impedans ve ±20% tolerans değerlerine sahiptir. Low frequency'de 19.5 mA, high frequency'de 65 mA (100 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Yaygın olarak güç kaynakları, ses sistemleri ve genel filtreleme uygulamalarında tercih edilir. Bileşen artık üretilmeyen (Obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 2 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 65 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V