UPW0J220MDH
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW0J220MDH
UPW0J220MDH Hakkında
Nichicon UPW0J220MDH, 22 µF kapasitanslı, 6.3V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 600 mOhms impedans değerine sahip olan kondansatör, 100 kHz'de 180 mA ve 120 Hz'de 54 mA ripple akımı kaldırabilir. -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Bu komponent şu an üretimi durdurulmuştur (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 54 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V