UPW0J220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW0J220MDD
UPW0J220MDD Hakkında
Nichicon UPW0J220MDD, 22 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ve 600 mOhms empedans değerleri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yer alır. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür ömrü ile yapılandırılan bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 180 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 54 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V