UPV1V820MGD1TD
CAP ALUM 82UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPV1V820MGD1TD
UPV1V820MGD1TD Hakkında
Nichicon UPV1V820MGD1TD, 82 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömürlüdür. 320 mOhms impedans değeri ve ±20% tolerans ile elektronik devreler, güç kaynakları, filtreleme ve coupling uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V