UPV1V390MGD1TD
CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPV1V390MGD1TD
UPV1V390MGD1TD Hakkında
Nichicon UPV1V390MGD1TD, 39 µF kapasitanslı, 35V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine sahip bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışmak üzere tasarlanmıştır. 700 mOhms impedans ve 245 mA ripple current kapasitesine (100 kHz'de) sahiptir. 5000 saatlik yaşam süresi 105°C'de garanti edilmektedir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtering işlemlerinde yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 245 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V