UPV1H560MGD1TD
CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPV1H560MGD1TD
UPV1H560MGD1TD Hakkında
Nichicon UPV1H560MGD1TD, 56 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, silindirik kasa tasarımı ile through-hole montaj tipidir. ±20% tolerans ve 350 mOhms empedans karakteristiğine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve sinyal işleme filtresi olarak kullanılan polar yapılı bir bileşendir. Aktif parça statüsü ile tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 350 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V