UPV1H470MGD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPV1H470MGD1TD
UPV1H470MGD1TD Hakkında
Nichicon UPV1H470MGD1TD, 47µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ratingine sahip bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 5000 saat ömrü ile 105°C'de tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 420 mOhms impedans değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreler, zaman sabiti oluşturma ve sinyal işleme işlevlerinde kullanılan standart bir bileşendir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkten lehimlenerek monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 420 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V