UPV1H270MGD
CAP ALUM 27UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPV1H270MGD
UPV1H270MGD Hakkında
Nichicon UPV1H270MGD, 27 µF kapasitansı ve 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey yerleştirilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 740 mOhms empedans değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel AC/DC dönüştürücü uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 740 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V