UPV1C101MGD
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPV1C101MGD
UPV1C101MGD Hakkında
Nichicon UPV1C101MGD, 100 µF kapasitansı ve 16V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketinde sunulan bu komponent, gücü filtre etme, dekuplaj ve enerji depolama işlevlerini gerçekleştirir. -55°C ile 105°C arasında çalışır, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 600 mOhms impedansu ve ±20% toleransı ile, tüketici elektroniği, güç kaynakları ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V