UPV1A271MGD
CAP ALUM 270UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPV1A271MGD
UPV1A271MGD Hakkında
Nichicon UPV1A271MGD, 270 µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 340 mOhms impedans ile karakteristik olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme alanlarında yaygın olarak kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 5000 saatlik ömrü ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur. RoHS uyumlu olup aktif parça statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V