UPTW6820MHD
CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPTW6820
UPTW6820MHD Hakkında
Nichicon UPTW6820MHD, 82 µF kapasitanslı, 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 912 mA ve 120 Hz'de 570 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 912 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 570 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V