UPTW6181MRD
CAP ALUM 180UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPTW6181MR
UPTW6181MRD Hakkında
UPTW6181MRD, Nichicon tarafından üretilen 180 µF kapasiteli, 420V rated gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve yüksek ripple current kapasitesi (10 kHz'de 1.52A, 120 Hz'de 950mA) ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, konverterler ve filtre devrelerinde kullanılır. Kutup ve negatif uçları ile polarize kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V