UPTW6101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPTW6101MHD
UPTW6101MHD Hakkında
Nichicon UPTW6101MHD, 100 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial konfigürasyonda tasarlanmış, through-hole montajı için uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Yüksek ve düşük frekans ripple akımı değerleri sırasıyla 976 mA @ 10 kHz ve 610 mA @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL spesifikasyonlarına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 976 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V