UPT2W470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPT2W470MHD
UPT2W470MHD Hakkında
Nichicon UPT2W470MHD, 47 µF kapasitansı ve 450 V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajla PCB'ye direkt entegrasyon sağlayan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sunar ve 5000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 10 kHz'de 608 mA ve 120 Hz'de 380 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC konvertörleri ve endüstriyel elektronik devreler gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 608 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V