UPT2W180MHD
CAP ALUM 18UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPT2W180MHD
UPT2W180MHD Hakkında
Nichicon UPT2W180MHD, 18 µF kapasitanslı 450V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt yerleştirilir. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 288 mA ve 120 Hz'de 180 mA ripple akım kabiliyeti ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılmaktadır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 18 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 288 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V