UPT2G101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPT2G101MHD
UPT2G101MHD Hakkında
Nichicon UPT2G101MHD, 100 µF kapasitanslı, 400V rated gerilim ile çalışabilen alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ile PCB'ye through-hole yöntemiyle monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisidir. 10 kHz'de 928 mA ve 120 Hz'de 580 mA ripple akım değerleri taşır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, invertörler, DC-DC dönüştürücüler ve genel amaçlı devre uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 928 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 580 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V