UPT2E471MRD6
CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPT2E471MRD6
UPT2E471MRD6 Hakkında
Nichicon UPT2E471MRD6, 470µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated gerilim ile güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında, radial can paketlemede sunulan bu kondansatör, 10 kHz'de 2.32A ripple akım yeteneğine sahiptir. Genel amaçlı power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.32 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V