UPT2D681MRD6
CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPT2D681MRD6
UPT2D681MRD6 Hakkında
Nichicon UPT2D681MRD6, 680 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan entegrasyon sağlar. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 5000 saat ömür garantisi 105°C'de verilmektedir. 10 kHz'de 2.4 A ripple current kapasitesi bulunur. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve EMI/EMC uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V