UPT2D681MRD
CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPT2D681MRD
UPT2D681MRD Hakkında
Nichicon UPT2D681MRD, 680 µF kapasitanslı, 200V rated voltajda çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla monte edilir. -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 2.4 A, 120 Hz'de 1.5 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V