UPS2W3R3MHD
CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2W3R3MHD
UPS2W3R3MHD Hakkında
Nichicon UPS2W3R3MHD, 3.3 µF kapasitesi ve 450V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paket ile Through Hole montaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi ve 120 Hz'de 41 mA ripple current kapasitesine sahip bu komponent, güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman geciktirme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için uygundur. Polar yapısı nedecesinde kutupluluğa dikkat edilerek monte edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 41 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V