UPS2W100MHD1TN
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2W100MHD1TN
UPS2W100MHD1TN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPS2W100MHD1TN, 10 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltajda çalışan bu polar kondansatör, -25°C ile 105°C arasında güvenli şekilde işletilir. 3000 saatlik ömre sahip olup, 10 kHz'de 120 mA ve 120 Hz'de 75 mA ripple akımına dayanabilir. Through-hole montaj türüne sahip radyal kasa tasarımı, genel amaçlı uygulamalarda gücü cihazlarda, power supply devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile standart harita dışı endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 120 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V