UPS2V2R2MPD1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2V2R2MPD1TD
UPS2V2R2MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS2V2R2MPD1TD, 2.2 µF kapasiteli, 350V rated voltajlı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 31 mA ripple current kapasitesine sahip olan kondansatör, 120 Hz düşük frekans uygulamalarında güvenilir performans sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 31 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V