UPS2G4R7MPD
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2G4R7MPD
UPS2G4R7MPD Hakkında
Nichicon UPS2G4R7MPD, 4.7 µF kapasitesi ve 400V rated voltage ile radial kurulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi 105°C'de çalışma koşullarında sağlar. -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilen bu kondansatör, 43 mA ripple current kapasitesi 120 Hz'de mevcuttur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel devrelerde kullanılan bu komponent, through-hole montajı ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 43 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V