UPS2G2R2MPD1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2G2R2MPD1TD
UPS2G2R2MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS2G2R2MPD1TD, 2.2 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında stabil çalışma gösteren bu kondansatör, yüksek frekans (10 kHz) ve düşük frekans (120 Hz) ripple akımı toleranslarıyla tasarlanmıştır. ±20% toleransı ve 2000 saat ömrü (105°C) ile endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V