UPS2G2R2MPD
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2G2R2MPD
UPS2G2R2MPD Hakkında
Nichicon UPS2G2R2MPD, 2.2 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile güç elektronikleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 10 kHz'de 43.2 mA ve 120 Hz'de 27 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V