UPS2G220MHD
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2G220MHD
UPS2G220MHD Hakkında
Nichicon UPS2G220MHD, 22 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile kalite güvence sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. 176 mA ripple current kapasitesi (10 kHz'de) ve 110 mA (120 Hz'de) sayesinde power supply, güç dönüştürücü, invertör ve genel endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. Through hole montajı ile PCB'ye kolayca yerleştirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 176 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V