UPS2G100MHD
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2G100MHD
UPS2G100MHD Hakkında
Nichicon UPS2G100MHD, 10 µF kapasiteli, 400V rated voltajında radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegre edilir. ±20% tolerans sınırına sahip bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantiler. 10 kHz'de 115.2 mA ve 120 Hz'de 72 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Radial can yapısı kompakt tasarımlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 115.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 72 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V