UPS2F3R3MPD1TD
CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2F3R3MPD1TD
UPS2F3R3MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS2F3R3MPD1TD, 3.3 µF kapasitansı ve 315 V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 120 Hz frekansında 34 mA ripple current kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devrelerinde yaygın olarak uygulanmaktadır. Through hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarıyla uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 34 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V