UPS2F221MRD
CAP ALUM 220UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2F221MRD
UPS2F221MRD Hakkında
Nichicon UPS2F221MRD, 220 µF kapasitanslı, 315 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenmesi yapılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 864 mA, 120 Hz'de 540 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılan güvenilir bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 864 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V