UPS2F220MHD1TO
CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2F220MHD1
UPS2F220MHD1TO Hakkında
Nichicon UPS2F220MHD1TO, 22 µF kapasitansına ve 315V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür @ 105°C derecede çalışabilir. -40°C ile 105°C arasında sıcaklıkta kullanıma uygundur. 10 kHz'de 192 mA ve 120 Hz'de 120 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 192 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V