UPS2F100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2F100MPD1TD
UPS2F100MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS2F100MPD1TD, 10 µF kapasitansı ve 315 V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile Through Hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 105°C ile güç kaynakları, filtrele devreleri, enerji depolama ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında tercih edilir. 10 kHz'de 115.2 mA ripple akım kapasitesine ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 115.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 72 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V