UPS2E4R7MPD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2E4R7MPD1TD
UPS2E4R7MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS2E4R7MPD1TD, 4.7 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt montajı mümkündür. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans sunar. 2000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ve polar kutuplama özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 80 mA ve 120 Hz'de 50 mA ripple current taşıyabilme kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog devreler içinde filtre, bypass ve dekouplaj uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V